BOSMAN. Tradycja i nowoczesność.

Od A do Z S.A. to firma działająca w obszarze produkcji i dystrybucji chemii budowlanej od ponad 20 lat. Główna siedziba firmy mieści się w Łodzi przy ul. Helskiej 47/61, zaś w Gdańsku znajduje się nasze biuro handlowe…

Zobacz film o nas

Spółka posiada zaplecze biurowo-handlowo-produkcyjne o powierzchni ponad 8 tysięcy metrów kwadratowych.

Firma produkuje kilkanaście grup asortymentowych między innymi: piany, silikony, akryle, masy uszczelniające-akryle, kauczuki, kleje i wiele innych produktów. Nasz asortyment liczy ponad 500 pozycji. Posiadamy kilkanaście marek handlowych rozpoznawalnych zarówno w Polsce jak i w Europie. Firma produkuje wiele pozycji pod marką własną rozpoznawalną przez naszych klientów. Nasze produkty wyróżniają się innowacyjnością i jakością oraz posiadają wszelkie niezbędne dokumenty dopuszczające je do obrotu. Na terenie kraju współpracujemy z hurtowniami, składami budowlanymi, marketami oraz producentami.

Spółka na terenie kraju posiada kilkudziesięciu przedstawicieli handlowych, którzy służą Państwu swoją pomocą. Firma działa również w krajach europejskich min: Niemcy, Wielka Brytania, Estonia, Ukraina i wiele innych. Firma uczestniczy aktywnie w wielu targach w kraju i na świecie. Spółka dysponuje dużym zapleczem produkcyjno-logistycznym, oraz posiada liczną flotę samochodów, która liczy ponad 60 aut. W/w atuty pomagają nam sprostać Państwa oczekiwaniom.

25
lat działalności
1000
produktów w ofercie
19
zdobytych nagród

Dzięki jakości i wszechstronnemu zastosowaniu, nasze produkty znajdują powszechne zastosowanie w budownictwie, szklarstwie, produkcji
i gospodarstwach domowych. Naszym kontrahentom oferujemy wysokiej jakości serwis, fachową obsługę, doradztwo. Codziennie w każdym regionie naszego kraju możecie liczyć Państwo na bezpośredni kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi, którzy przedstawią ofertę, doradzą i pomogą rozwiązać każdy problem.

Zaufanie Inwestorów jest najlepszym potwierdzeniem jakości naszych usług. Nasze kompetencje biznesowe zostały docenione już wielokrotnie o czym świadczy fakt, iż jesteśmy laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień.

Zobacz nasze nagrody