Nagrody i wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia i nagrody

2024

Zakończyliśmy kolejną edycję naszego programu lojalnościowego ODPOCZYWAJ Z „OD A DO Z”  tym razem zabraliśmy naszych Klientów do Grecji. To kraj słońca, gór i lazurowego morza. Składa się z części kontynentalnej oraz 2500 wysp, z których zaledwie 165 jest zamieszkanych. Grecja zaskakuje pięknem krajobrazu lazurowego morza, w które wpatrując się z beztroską smakujemy wakacje o smaku wina, fety i oliwek.  Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i mamy nadzieję do zobaczenia za rok w następnej edycji naszego programu.

Wprowadzenie nowego produktu na rynek BOSMAN Klej do płyt Kartonowo- Gipsowych i płyt OSB to jednoskładnikowy super szybki i mocny produkt, który charakteryzuje się szybkim chwytem początkowym, co znacznie przyspiesza postęp prac. Nie przyrasta, dzięki czemu zapewnia stabilność klejonych elementów. Świetnie przyczepny do większości materiałów budowlanych. Łatwy w nakładaniu. Zastosowanie: BOSMAN Klej do płyt Kartonowo- Gipsowych i płyt OSB przeznaczony jest do szybkiego mocowania : płyt gipsowo-kartonowych i płyt OSB, płyt gipsowo- cementowych, płyt drewnopochodnych, płyt magnezowych jako warstwa wykończeniowa na powierzchniach podłóg, ścian, słupów. Świetnie przyczepny do podłoży: z betonu zwykłego, autoklawizowanego betonu komórkowego, cegły ceramicznej, cegły silikatowej, płyt drewnopochodnych(OSB), płyt XPS, EPS, PVC.

🏆 Z dumą ogłaszamy, że zostaliśmy laureatem Złotego Medalu na Targach BUDMA 2024! 🌟
PIANOKLEJ BOSMAN w wersji wężykowej oraz pistoletowej został wyróżniony złotym medalem! Jesteśmy podekscytowani i pełni wdzięczności, jest to dla nas dowodem uznania dla innowacyjności i jakości naszych produktów.
2023

Zakończyliśmy kolejną edycję naszego programu lojalnościowego tym razem zabraliśmy naszych Klientów do ALBANII. Albania jest niebywale malowniczym krajem, który oferuje turystom niezwykły wachlarz wyjątkowych atrakcji. Albania to Państwo położone w południowo – wschodniej Europie, na Bałkanach, nad Morzem Adriatyckim. Albania graniczy z Grecją, Macedonią i Czarnogórą.
W języku albańskim nazwa kraju oznacza „Orzeł” i pochodzi od orłów, krążących niegdyś nad górami i jeziorami Albanii. Dzięki wspaniałej
górskiej scenerii, tętniącej życiem stolicy i plażom, które śmiało rywalizują z innymi regionami Morza Śródziemnego. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i mamy nadzieję do zobaczenia za rok w następnej edycji naszego programu.

Wprowadzenie nowego produktu na rynek BOSMAN Izolacja Termiczna. Pianka do dociepleń to natryskowa gotowa do użycia, jednoskładnikowa, samorozprężalna poliuretanowa pianka termoizolacyjna ze specjalnym aplikatorem natryskowym na dyszę pistoletu. Wysoce wydajna izolacja termiczna i akustyczna, elastyczna, wodoodporna. Uszczelnia wszystkie trudno dostępne miejsca -pozwala łatwo pokrywać zarówno powierzchnie poziome, jak i pionowe. Idealnie nadaje się również do ocieplenia nierównych, lub zakrzywionych powierzchni, czyli wszędzie tam, gdzie tradycyjne metody izolacji byłyby trudne do zastosowania. Pomaga eliminować mostki termiczne i zapobiega kondensacji. Zastosowanie: Nadaje się do stosowania na wszystkich rodzajach powierzchni w celu zapewnienia izolacji cieplnej i akustycznej. Natryskiwana izolacja termiczna jest idealna do stosowania w trudno dostępnych miejscach, gdzie tradycyjna izolacja jest skomplikowana w zastosowaniu.

Wprowadzenie nowego produktu na rynek BOSMAN Klej do Termoizolacji – służy m in. do ocieplania fasad; œścian zewnêtrznych i wewnêtrznych, poddaszy, balkonów, wiat, hal i garaży. Sprawdza siê w pracach budowlanych – przyklejanie płyt z wełny mineralnej do podłoży takich jak: płyty OSB, drewno, cegła ,beton, papa, blacha , np. w pracach dociepleniowych. Produkt również służy do mocowania płyt z wełny mineralnej do powierzchni dachów płaskich pokrytych blachą ocynkowaną, blachą stalową z powłoką poliestrową lub papą, przy wykonywaniu izolacji cieplnej.

Zakończyliśmy kolejną edycję naszego programu lojalnościowego tym razem zabraliśmy naszych Klientów do Meksyku. Kraju leżącego w południowej części Ameryki Północnej. Jego historia sięga trzydziestu wieków wstecz, rozwinęły się tam cywilizacje prekolumbijskie, a największą z nich była cywilizacja Majów i Azteków, unicestwione przez europejskich konkwistadorów. Współczesny Meksyk jest krajem kosmopolitycznym, pełnym wydarzeń i fascynującym, bo to nie tylko tequila, sombrero czy muzyka mariachi, to mityczna ziemia, która odwołuje się w swojej historii do czasów przedhiszpańskich, do rewolucji, do radosnych i kolorowych zwyczajów. Obok wspaniałych terenów archeologicznych rozciągają się tam zachwycające plaże, malownicze miasta kolonialne, zapierające dech w piersiach pejzaże, pustynie na północy i głęboka dżungla na południu. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i mamy nadzieję do zobaczenia za rok w następnej edycji naszego programu.

Wprowadzenie nowego produktu na rynek Klej kontaktowy w sprayu – jest przeznaczony do folii paroizolacyjnych, budowlanych, membran dachowych, taśm ciepłego montażu – to wielozadaniowy produkt w sprayu, który wspaniale klei beton, cegłę, metal, kamień, korek, folię, ceramikę, drewno, gumę, sztywny plastik, szkło, polietylen, a także gąbki tapicerskie, wełnę mineralną, karton czy tkaniny

W dniach 30 stycznia- 3 luty odbyły się w Poznaniu kolejna edycja targów BUDMA 2023 Mieliśmy okazje ponownie w nich uczestniczyć. Nasza obecność  była wspaniałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i spotkań z klientami.

Wprowadzenie nowego produktu na rynek Czyścik zmywacz cytrusowy-Super szybki produkt do usuwania etykiet samoprzylepnych, naklejek jak również pozostałości po kleju, oleju, naklejkach, smarze, asfalcie, smole, czy też wodoodpornych markerów.

2022

Wprowadzenie nowego produktu na rynek Ekstremalny Klej+Uszczelniacz BYKUniwersalny klej na bazie polimeru hybrydowego (poliuretan modyfikowany silanem) charakteryzujący się dużą siłą klejenia wstępnego. Klejenie i uszczelnianie wszelkich materiałów budowlanych.

Zakończyliśmy kolejną edycję naszego programu lojalnościowego tym razem zabraliśmy naszych Klientów do Turcji. To przede wszystkim niezwykła orientalna kultura z całym bogactwem zabytków i interesujących miejsc, gdzie złocisty piasek gorących plaż, egzotyczna roślinność i ciepłe, błękitne morze zaprasza Nas do kąpieli. Turcja jest nie tylko prawdziwym rajem dla zwolenników aktywnego wypoczynku, ale również niezwykle pociągającym miejscem dla ludzi interesujących się reliktami przeszłości i kulturą islamu.  Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i mamy nadzieję do zobaczenia za rok w następnej edycji naszego programu.

Zakończyliśmy kolejną edycję naszego programu lojalnościowego tym razem zabraliśmy naszych Klientów do Nepalu do podnóża Himalajów. Nepal jest krajem śródlądowym w Azji Południowej, położonym w środkowych Himalajach, który graniczy z Indiami oraz z Chinami. Pamiętajmy, że Nepal to nie tylko Himalaje. To także tysiącletnia historia zamknięta w murach królewskich miast, gdzie bogate tradycje przekazywane z pokolenia na pokolenie, wspaniała kuchnia i autentyczność mieszkańców wpływają na magię tej przestrzeni. To wszystko składa się na wielobarwny obraz Nepalu (miejsce o największej koncentracji świątyń, klasztorów i kapliczek na kilometr kwadratowy na całej planecie), kraju, który nie tylko warto zobaczyć, ale ponownie do niego wrócić, bowiem każdy dzień spędzony na jego zwiedzaniu to nowe, wspaniałe i niezapomniane doświadczenie. Nepal łączy w sobie zapierające dech w piersiach widoki na Himalaje, złote świątynie, urokliwe wioski rozsiane na wzgórzach, niepowtarzalną kuchnie oraz dziką przyrodę.  Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i mamy nadzieję do zobaczenia za rok w następnej edycji naszego programu.

2021

W dniach 17-19 marca odbyły się w Kijowie targi INTER BUILD EXPO 2021. Nasza obecność na targach w Kijowie była wspaniałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i spotkań z klientami

Zakończyliśmy kolejną edycję naszego programu lojalnościowego tym razem zabraliśmy naszych Klientów do Egiptu – aby poznali z nami kulturę Starożytnych CywilizacjiDziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i mamy nadzieję do zobaczenia za rok w następnej edycji naszego programu.

Wprowadzenie nowego produktu na rynek FLUOMARKER SPRAY –Farba Akrylowa przeznaczona
do wszelkiego rodzaju znakowania na drogach, drzewach,różnego rodzaju instalacjach.

Krajowa Ocena Techniczna  ICiMB-KOT-2021/0105 wydanie 1 – Szybki Klej poliuretanowy styropian.

Dokumenty do pobrania:
Krajowa Ocena Techniczna   Karta Charakterystyki   Krajowa Deklaracja Właściwiści Użytkowych

2020

Wprowadzenie nowego produktu na rynek BOSMAN Pianoklej Uniwersalny Super Szybki – charakteryzuje się szybkim chwytem początkowym oraz znacznie przyspiesza prace

Wprowadzenie nowego produktu na rynek BOSMAN Klej Uniwersalny Szybki – pozwala uzyskać błyskawiczny efekt oraz znacznie przyspiesza prace

Wprowadzenie nowego produktu na rynek BOSMAN Przemysłowy Zmywacz Odtłuszczacz – błyskawiczenie odparowuje

Wprowadzenie nowego produktu na rynek BOSMAN Zmywacz-Czyścik do Pianoklejów, Klejów budowlanych, Klejów do styropianu – rozpuszcza,czyści, zmywa

Pozyskanie dotacji w projekcie: „Program Operacyjny Inteligentny Rozwój oś priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach działania 3.3 Wsparcie promocji oraz  internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw podddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to BRAND.

Wprowadzenie nowego produktu na rynek PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK I POWIERZCHNI – pozwolenie nr 1170/TP/2020 Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych

Wprowadzenie nowego produktu na rynek TAŚMA BUTYLOWA B1 – do uszczelniania u dołu okien lub dodatkowa izolacja narożników

2019

07.01.2019r. Informacja o wyborze Oferenta w zaiwązku z planowanym zakupem związanym z realizacją konkursu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 oraz Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020r., w ramach projektu: ” Wsparcie działań eksportowych przedsiębiorstwa „Od A do Z” S.A.  w ramach konkursu numer: RPLD.02.02.01-10-0024/18-00 o przedstawienie oferty handlowej  na zorganizowanie wyjazdu na Targi  INTERBUILD Kijów, Ukraina w terminie 19.03-22.03.2019r.

Wybór oferanta 

16.01.2019r. W związku z planowanym zakupem związanym z realizacją konkursu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 oraz Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020r., w ramach projektu: ” Wsparcie działań eksportowych przedsiębiorstwa „Od A do Z” S.A.  w ramach konkursu numer: RPLD.02.02.01-10-0024/18-00  zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty na zakup stojaków reklamowych typu roll-up na targi.

Materiały reklamowe:
Zapytanie ofertowe
Załącznik do zapytania ofertowego

13.02.2019r. Ruszamy na KUBĘ. Zakończyliśmy Piątą edycji naszego programu lojalnościowego tym razem zabieramy naszych Klientów na jedną z największych wysp na Morzu Karaibskim KUBA, gdzie dominują piaszczyste plaże, krystaliczne zatokii gorący klimat podzwrotnikowy.

30.01.2019r. Informacja o wyborze Oferenta w związku z planowanym zakupem związanym z realizacją konkursu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 oraz Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020r., w ramach projektu: ” Wsparcie działań eksportowych przedsiębiorstwa „Od A do Z” S.A.  w ramach konkursu numer: RPLD.02.02.01-10-0024/18-00 o przedstawienie oferty handlowej na zakup stojaków reklamowych typu roll-up na targi.

Wybór oferenta

Wprowadzenie nowego produktu na rynek BOSMAN PIANA montażowo uszczelniająca 2 w 1 używasz jak chcesz

BOSMAN to nie tylko Pianki, Silikony itp. również dostrzegamy potencjał młodych ludzi, wierzymy w siłę marzeń  i pomagamy zmieniać je na medale. Nasza firma wspiera młodego utalentowanego pływaka Kamila Kaźmierczaka, który na swoim koncie ma już liczne medale i sukcesy. Mamy nadzieje że to dopiero początek …

W dniach 19-22 marca odbyły się w Kijowie targi INTER BUILD EXPO 2019. Nasza obecność na targach w Kijowie była wspaniałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i spotkań z klientami.

Wprowadzenie nowego produktu na rynek BOSMAN Szpachlówka Akrylowa lekka

Wprowadzenie nowego produktu na rynek BOSMAN Farba w Sprayu uniwersalna emaila, która jest szybkoschnąca do ogólnego zastosowania

05.07.2019r. W związku z planowanym zakupem związanym z realizacją projektu pod nazwą „Wsparcie działań eksportowych przedsiębiorstwa Od A do Z S.A” współfinansowanego w ramach II Osi priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, Działanie 2.2 Internacjonalizacja przedsiębiorstw, Poddziałanie 2.2.1 Modele biznesowe MŚP  zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty handlowej na organizację wyjazdu na targach BUDPRAGRES  Mińsk 2019, Białoruś.

 

Materiały reklamowe:
Zapytanie ofertowe
Załącznik do zapytania ofertowego

Wprowadzenie nowego produktu na rynek BOSMAN Klej Montażowy GORILLA GLUE – extremalnie silny klej, mocne i elastyczne połączenie, malowalny, niekorozyjny

W dniach 24-27 września odbędą się w Mińsku targi BUDPRAGRES 2019. Nasza obecność na targach będzie wspaniałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i spotkań z klientami. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na targach. Znajdziecie nas na stoisku D6.

Wprowadzenie nowego produktu na rynek BOSMAN PROFESSIONAL EMAILA ŻAROODPORNA to profesjonalne farby silikonowe do malowania powierzchni pracujących w wysokich temperaturach

W dniach 24-27 września odbyły się w Mińsku targi BUDPRAGRES 2019. Nasza obecność na targach w Mińsku była wspaniałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i spotkań z klientami. Otrzymaliśmy dyplom za udział w targach.

Firma Od A do Z S.A. otrzymuje kolejna nominacje do otrzymania prestiżowej nagrody FIRMA ROKU 2019 oraz PRODUKT ROKU 2019

2018

Wprowadzenie nowej piany poliuretanowej SILVER która jest szybkoschnąca, szybkowiążąca, bardzo wydajna z 1 l do 60l. Doskonale nadaje się do drewna, okien, drzwi.

Wprowadzenie nowego produktu Uszczelniacza Poliuretanowego 50QB – Fasady-Dylatacje

Wprowadzenie nowego produktu na rynek EXTRA PUTZ Gładź polimerowo-żelowa gotowa do użytku masa szpachlowa posiadająca wiele cech użytkowych i aplikacyjnych więcej

W związku z planowanym zakupem związanym z realizacją konkursu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 oraz Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020r., w ramach projektu: ” Wsparcie działań eksportowych przedsiębiorstwa „Od A do Z” S.A. w ramach konkursu numer: RPLD.02.02.01-10-0024/18-00 zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty handlowej na materiały reklamowe-katalogi.

Materiały reklamowe:

Zapytanie ofertowe

Załącznik do zapytania ofertowego

Od A do Z S.A.

realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn.

,, WSPARCIE DZIAŁAŃ EKSPORTOWYCH PRZEDSIĘBIORSTWA OD A DO Z S.A.”

w ramach Osi priorytetowej II INNOWACYJNA I KONKURENCYJNA GOSPODARKA

II.2 INTERNACJONALIZACJA  PRZEDSIĘBIORSTW

II.2.1 Modele biznesowe MŚP

Celem projektu jest ciągły rozwój firmy i dostosowanie działalności do zmieniających się warunków prowadzenia biznesu, w tym rozwój działalności eksportowej spółki OD A DO Z. Rozwój gospodarki globalnej spowodował, iż jednym z podstawowych celów jest internacjonalizacja przedsiębiorstwa poprzez zwiększenie swojej obecności na rynkach zagranicznych, w tym ekspansję na nowe rynki, co pozwoli na poszerzenie działalności firmy, zwiększenie zysków a w perspektywie długoterminowej poprawienie pozycji strategicznej firmy.

Otrzymane wsparcie w ramach niniejszego poddziałania ukierunkowane jest na zwiększanie międzynarodowej ekspansji przedsiębiorstwa, która przyczyni się do wzrostu obrotów w handlu zagranicznym sektora MŚP. Do osiągnięcia założonego celu przyczynią się wybrane przez firmę działania w postaci: udziału w imprezach targowo – wystawienniczych zagranicznych, przygotowania projektu i produkcji indywidualnych materiałów promujących produkty przedsiębiorstwa na wybranych rynkach docelowych, stworzenie koncepcji wzornictwa w zakresie produktu, opakowania
i znaku firmowego na wybranych rynkach docelowych.

Grupą docelową projektu będą składy budowlane, hurtownie budowlane, sklepy budowlane, firmy wykonawcze, sklepy detaliczne, sklepy detaliczne zrzeszone w sieciach oraz odbiorcy indywidualni
z Ukrainy, Rosji oraz Białorusi.

Projekt realizowany od 01.09.2018 roku do 31.10.2019 roku.

Wartość kwalifikowalna projektu: 351 200,00 PLN

Wartość dofinansowania projektu z UE: 298 520,00 PLN

14.11.2018r. Informacja o wyborze Oferenta w zaiwązku z planowanym zakupem związanym z realizacją konkursu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 oraz Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020r., w ramach projektu: ” Wsparcie działań eksportowych przedsiębiorstwa „Od A do Z” S.A.  w ramach konkursu numer: RPLD.02.02.01-10-0024/18-00 o przedstawienie oferty handlowej na materiały reklamowe-katalogi.

Wybór ofertanta

W związku z planowanym zakupem związanym z realizacją konkursu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 oraz Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020r., w ramach projektu: ” Wsparcie działań eksportowych przedsiębiorstwa „Od A do Z” S.A.  w ramach konkursu numer: RPLD.02.02.01-10-0024/18-00  zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty na zorganizowanie wyjazdu na Targi  INTERBUILD Kijów, Ukraina w terminie 19.03-22.03.2019r.

Materiały reklamowe:
Zapytanie ofertowe
Załącznik do zapytania ofertowego

 

2017

Wprowadzenie nowej innowacyjnej technologi montażu okien drzwi w oparciu o taśmy do tak zwanego „ciepłego montażu”

Wprowadzenie nowej piany wielosezonowej Bosman GOLD 6 w 1 która zapewnia wysoką wydajność, twałą elastycznośc, bardzo dobrą przyczepność do PVC, szybkoschnąca i super niskoprężna

Wprowadzenie innowacyjnego kleju areozowego budowlanego EASY Od A do Z Flex który znacznie przyspiesza prace w obróbce mocowania: parapetów, stopni. Budowania: ścianek działowych, przepierzeń i ekranów z betonu komórkowego. Ocieplanie: wiat, hal, garazy, bram, kontenerów

Firma Od A do Z S.A. otrzymuje kolejna nominacje do otrzymania prestiżowej nagrody „GAZELE BIZNESU” przyznawany nadynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

Kolejny raz otrzymaliśmy Certyfikat Firmy Godnej Zaufania

2016

Wprowadzenie nowej innowacyjnej technologi produkcji rozpuszczalników w opakowaniach metalowych które ograniczają niekontrolowane emisje substancji do otoczenia

Wprowadzenie nowej innowacyjnej technologi produkcji silikonów w opakowaniach gazowych

Firma Od A do Z S.A. Realizuje program lojalnościowy dla klientów Wenezuela 2016

2015

Firma Od A do Z S.A. kontynUuje realizowanie projektu dofinansowanego w ramach Działania 6.1 „Paszport do eksportu” osi proiorytetowej 6 Polska gospodarka na rynku międzynarodowym Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013

2014

Firma Od A do Z S.A. otrzymuje prestiżową nagrodę „GAZELE BIZNESU” przyznawany nadynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm

Firma Od A do Z S.A. rozpoczyna realizację projektu dofinansowanego w ramach Działania 6.1 „Paszport do eksportu” osi proiorytetowej 6 Polska gospodarka na rynku międzynarodowym Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013

2013

Firma Od A do Z S.A. otrzymała dofinansowanie w ramach Działania 6.1 „Paszport do eksportu” osi proiorytetowej 6 Polska gospodarka na rynku międzynarodowym Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013

2012

Firma Od A do Z S.A. została doceniona jako partner godony zaufania, który w sposób profesjonalny i rzetelny wywiązuje się ze swoich zobowiązań nie tylko wzgledem swoich klientów, kontrahentów, ale także względem swoich pracowników.

2011

Udział w targach BUDMA – uznawanych za jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń targowych w tej części Europy. Jest to miejsce prezentacji najnowszej oferty wystawców innowycyjnych rozwiązań technologiczny, miejscem pozyskiwania specjalistycznej wiedzy oraz wymiany doświadczeń

Firma Od A do Z S.A. otrzymuje prestiżową nagrodę „GAZELE BIZNESU” przyznawany nadynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm

2010

Udział w targach BUDMA – uznawanych za jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń targowych w tej części Europy. Jest to miejsce prezentacji najnowszej oferty wystawców innowycyjnych rozwiązań technologiczny, miejscem pozyskiwania specjalistycznej wiedzy oraz wymiany doświadczeń

Firma Od A do Z S.A. otrzymuje prestiżową nagrodę „GAZELE BIZNESU” przyznawany nadynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm

2009

Firma Od A do Z S.A. otrzymuje prestiżową nagrodę „GAZELE BIZNESU” przyznawany nadynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm

2008

Firma Od A do Z S.A. otrzymuje prestiżową nagrodę „GAZELE BIZNESU” przyznawany nadynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm

2006

Udział w Targach Budownictwa Interbud które przez 20 lat stały się wizytówką brahży budowlanej w Polsce. Dobrze służą integracji środowiska budowlanego i są miejscem prezentacji innowacyjnych technologii, rynkowych nowości i ekologicznych rozwiązań.

Udział w targach BUDMA – uznawanych za jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń targowych w tej części Europy. Jest to miejsce prezentacji najnowszej oferty wystawców innowycyjnych rozwiązań technologiczny, miejscem pozyskiwania specjalistycznej wiedzy oraz wymiany doświadczeń

Firma Od A do Z S.A. otrzymuje prestiżową nagrodę „GAZELE BIZNESU” przyznawany nadynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm