KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCHOSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku:

1. Administratorem danych osobowych jest Firma: Od A do Z S.A mieszcząca się w Łodzi przy ulicy Helska 47/61 , e-mail: adoz10@interia.pl

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu transakcji kupna – sprzedaży. W razie konieczności dane mogą być udostępniane: radcom prawnym, firmom windykacyjnym oraz firmom spedycyjnym współpracującym z w/w firmą.

3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia współpracy nie dłużej jednak niż dwa lata od ostatniej transakcji kupna-sprzedaży.

4. W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługują Pani/Panu następujące uprawnienia: prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

5. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016.