Nowości i promocje

Sprawdź nasze nowości

Wypoczywaj z ” Od A do Z” S.A.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej kolejnej edycji programu Wypoczywaj z „Od A do Z” S.A. przygotowaliśmy dla Państwa na kolejny rok dwa przepiękne kierunki. Więcej szczegółów przedstawi Państwu nasz przedstawiciel handlowy.

ZAPRASZAMY

 

W kolejnej edycji naszego programu zabierzemy Państwa do Albanii.

Albania jest niebywale malowniczym krajem, który oferuje turystom niezwykły wachlarz wyjątkowych atrakcji. Albania to Państwo położone w południowo – wschodniej Europie, na Bałkanach, nad Morzem Adriatyckim. Albania graniczy z Grecją, Macedonią i Czarnogórą.
W języku albańskim nazwa kraju oznacza „Orzeł” i pochodzi od orłów, krążących niegdyś nad górami i jeziorami Albanii. Dzięki wspaniałej górskiej scenerii, tętniącej życiem stolicy
i plażom, które śmiało rywalizują z innymi regionami Morza Śródziemnego, Albania stała się prawdziwym bałkańskim hitem. Znajdziesz tu niezwykle przyjaznych mieszkańców i pyszne jedzenie, starożytne ruiny, nowoczesne miasta i małe wioski, w których czas się zatrzymał. Odkryj Razem z Nami piękne plaże, zabytki z czasów rzymskich oraz wyśmienitą, regionalną kuchnie.

oraz zabierzemy Państwa do malowniczego Meksyku

Kraju leżącego w południowej części Ameryki Północnej. Jego historia sięga trzydziestu wieków wstecz, rozwinęły się tam cywilizacje prekolumbijskie, a największą z nich była cywilizacja Majów i Azteków, unicestwione przez europejskich konkwistadorów. Meksyk jest pełen zabytków i śladów swojej burzliwej historii, a jego terytorium jest zróżnicowane pod względem etnicznym, geograficznym i klimatycznym. Podobnie jak jego stolica, współczesny Meksyk jest krajem kosmopolitycznym, pełnym wydarzeń i fascynującym, bo to nie tylko tequila, sombrero czy muzyka mariachi, to mityczna ziemia, która odwołuje się w swojej historii do czasów przedhiszpańskich, do rewolucji, do radosnych i kolorowych zwyczajów. Obok wspaniałych terenów archeologicznych rozciągają się tam zachwycające plaże, malownicze miasta kolonialne, zapierające dech w piersiach pejzaże, pustynie na północy i głęboka dżungla na południu. Odkryj Razem z Nami pełny kolorów Meksyk, zabytki i zwyczaje. . .